aveski wczasy narty wyjazd

OFERTA CYCLE

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o nowej gamie produktów oferowanych przez nasze biuro oraz przedstawić pełna ofertę - AVE ACTIVE Touroperatora turystyki w kraju i zagranicą. Nasze biuro turystyczne może się pochwalić 19-letnim stażem w organizowaniu wyjazdów.  AVE CYCLE to oferta turystyki rowerowej w szerokim tego słowa znaczenia.
Ze względu na zapotrzebowanie społeczne wychodzimy naprzeciw i wdrażamy oferty zorganizowanych wyjazdów rowerowych,  wyjazdów mających na celu rekreacje oraz aktywny wypoczynek.

W naszej działalności pragniemy służyć z radością ludziom którym bliski jest sport, rekreacja oraz turystyka także tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z turystyką, ludziom którzy mają trochę wolnego czasu i chcą w ciekawy sposób spędzić go ze znajomymi, rodziną, bądź poznać nowe osoby .

Dlaczego rower? - rower jest wspaniałym sposobem na podróżowanie, ze względu na to, iż pozwala poznać bliżej region po którym podróżujemy, w naszym własnym tempie. Czujemy się dobrze z myślą, że wypoczywamy dbając jednocześnie o swoją sylwetkę i kondycję. Podczas jazdy czujemy przygodę, mamy kontakt z miejscową ludnością, poznajemy ich zwyczaje i tradycję. Nigdy nie odczujemy tego podróżując samochodem czy autokarem. Jednak najważniejsze jest to, że sami decydujemy kiedy, gdzie i jak daleko chcemy pojechać. Nasze biuro turystyczne chce poprzez swoje działania propagować zdrowy, aktywny tryb życia oraz wypoczynek na łonie natury. Oferta biura jest niezależna od wieku uczestników, skierowana jest zarówno do osób młodych jak i osób starszych, dla wszystkich którzy czują się na siłach i chcą uczestniczyć w wyprawie rowerowej. Oferujemy Państwu zarówno łatwe szlaki, po płaskich, asfaltowych terenach, wśród zieleni i zabytków, jak i trasy trudniejsze dla bardziej zaawansowanych z licznymi podjazdami, po różnego typu terenie.
Grupy zorganizowane mogą liczyć na zniżki, szczegóły w zakładce zniżki dla grup.
W przypadku gdyby nasz oferta okazała się niewystarczająca pomagamy w zrealizowaniu własnych pomysłów wypraw. W tym celu prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących rejonu/miejsca podróży i ewentualnych atrakcji, które miałby zawierać plan wyjazdu wypełnij zgłoszenie on-line

Zapraszamy do współpracy!

  • Agentów i  pośredników : -w zakładce strefa agenta oraz partnerzy, odnajdą państwo szczegóły dotyczące możliwości podjęcia współpracy z naszym biurem.
  • Przewodników turystyk rowerowej: zakładka Stefa kadry

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z nami. Wszystkie możliwości kontaktu z nami podane są w zakładce kontakt.

Biuro Turystyki Aktywnej AVE ACTIVE


Wyszukiwarka Alternatywna ofert na dojazd własny.

POGODA

Włochy 5°C
Francja 8°C
Polska 8°C
Austria 5°C
Szwajcaria 7°C
Izrael 21°C
facebook
logo Ave Active